Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Thunder Bay
2023 Subaru Ascent Limited 7-Passenger (CVT) 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $41,733 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:77,722 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32993AZ |
| City: | Thunder Bay |
2023 Subaru Forester Touring 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $33,733 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:70,747 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32986A |
| City: | Thunder Bay |
2023 Subaru Forester Limited 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $35,733 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:29,335 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32981A |
| City: | Thunder Bay |
2023 Subaru Outback Premier XT 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,973 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:59,670 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32927A |
| City: | Thunder Bay |
2023 Hyundai Santa Fe Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,993 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:11,281 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32742A |
| City: | Thunder Bay |
2023 Kia Sportage LX 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $24,993 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:74,539 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32954A |
| City: | Thunder Bay |
2023 Mazda3 Sport GT (M6) 4dr Front-Wheel Drive Sport
| Price: | $28,733 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:40,927 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 32534B |
| City: | Thunder Bay |
2023 Nissan Rogue SL 4dr All-Wheel Drive Sport Utility
| Price: | $28,533 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:29,394 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32649A |
| City: | Thunder Bay |
2023 RAM 1500 Classic SLT 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
| Price: | $33,993 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:69,645 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 32923AD |
| City: | Thunder Bay |
Loading More Vehicles ...










