Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Thunder Bay
2023 Subaru Ascent Limited 7-Passenger (CVT) 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $41,733 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:77,722 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32993AZ |
| City: | Thunder Bay |
2023 Subaru Forester Touring 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $33,733 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:70,747 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32986A |
| City: | Thunder Bay |
2023 Subaru Forester Limited 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $35,733 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:29,335 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32981A |
| City: | Thunder Bay |
2023 Subaru Outback Premier XT 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,973 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:59,670 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32927A |
| City: | Thunder Bay |
2022 Subaru Forester 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $25,733 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:88,296 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 33003A |
| City: | Thunder Bay |
2022 Subaru Forester Sport 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $27,733 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:87,616 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 33010A |
| City: | Thunder Bay |
2022 Subaru Outback Wilderness 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $34,997 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:92,752 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32985A |
| City: | Thunder Bay |
2021 Subaru Forester Convenience 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $24,996 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:117,708 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32992AZ |
| City: | Thunder Bay |
2020 Subaru Outback Premier XT 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $31,733 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:61,571 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32964A |
| City: | Thunder Bay |
Loading More Vehicles ...










