Used Subaru Crosstrek for Sale in Thunder Bay
2024 Subaru Crosstrek Limited 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $32,333 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:38,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Orange |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32779AZ |
| City: | Thunder Bay |
2024 Subaru Crosstrek Touring 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $31,997 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:22,272 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32850A |
| City: | Thunder Bay |
2024 Subaru Crosstrek Touring 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $31,933 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:32,562 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32896A |
| City: | Thunder Bay |
2024 Subaru Crosstrek Touring 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $31,733 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:45,410 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32913A |
| City: | Thunder Bay |
2024 Subaru Crosstrek Limited 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $34,997 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:36,478 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32876A |
| City: | Thunder Bay |
2024 Subaru Crosstrek Onyx 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $33,733 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:13,859 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 33045A |
| City: | Thunder Bay |
Loading More Vehicles ...






