Used Subaru for Sale in Thunder Bay
2025 Subaru Crosstrek Touring 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $31,993 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:16,458 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32871A |
| City: | Thunder Bay |
2024 Subaru Ascent Convenience 8-Passenger (CVT) 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,733 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:29,664 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32467A |
| City: | Thunder Bay |
2024 Subaru Crosstrek Limited 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $32,994 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:38,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Orange |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32779AZ |
| City: | Thunder Bay |
2024 Subaru Crosstrek Onyx 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $32,993 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:26,653 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32853AZ |
| City: | Thunder Bay |
2024 Subaru Crosstrek Touring 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $32,993 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:22,099 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32850A |
| City: | Thunder Bay |
2024 Subaru Crosstrek Touring 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $32,993 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:32,562 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32896A |
| City: | Thunder Bay |
2024 Subaru Crosstrek Touring 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $31,733 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:45,410 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32913A |
| City: | Thunder Bay |
2024 Subaru Crosstrek Onyx 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $33,000 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:34,203 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32932A |
| City: | Thunder Bay |
2024 Subaru Crosstrek Onyx 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $33,733 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:9,958 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32909A |
| City: | Thunder Bay |
Loading More Vehicles ...









