Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Thunder Bay
2023 Hyundai Santa Fe Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,993 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:11,281 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32742A |
| City: | Thunder Bay |
2023 Kia Sportage LX 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $24,993 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:74,539 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32954A |
| City: | Thunder Bay |
2023 Mazda3 Sport GT (M6) 4dr Front-Wheel Drive Sport
| Price: | $28,733 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:40,927 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 32534B |
| City: | Thunder Bay |
2023 Nissan Rogue SL 4dr All-Wheel Drive Sport Utility
| Price: | $28,533 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:29,394 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32649A |
| City: | Thunder Bay |
2023 RAM 1500 Classic SLT 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
| Price: | $33,993 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:69,645 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 32923AD |
| City: | Thunder Bay |
2022 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $29,933 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:79,393 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 32819AZ |
| City: | Thunder Bay |
| Price: | $18,533 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:85,485 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 32853BZ |
| City: | Thunder Bay |
2021 Ford Explorer XLT 4dr 4x4
| Price: | $30,993 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:111,935 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 33048A |
| City: | Thunder Bay |
| Price: | $52,000 |
Price does not include HST and licensing.
Mileage:32,976 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 4.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 33067AZ |
| City: | Thunder Bay |
Loading More Vehicles ...








